+380979190669 syschuk@gmail.com
Обрати сторінку

Розробка сайту superalex.co.

Технологія – WordPress+WooCommerce
Інтернет-магзин продуктів харчування премуим класу з Західної Европи.  Ми долучились на єтапі верстки готового дизайну. Складність полягала в тому, что сайт працює на три країни – Україна, РФ та Казахстан, та має три мови і відповідно три валюти – гривня, рубль та тенге. Країни мают різні митні обмеження на вартість одного пакунку, товари різних виробників знаходяться на різних складах і є мінімальне замовлення по одному бренду. Потім виявилось, що для кожної країни треба генерувати окремий кеш, інакше в Казахстані бачили в корзині гривні, в Україні – тенге. Для кожного товару було передбачена наявність різних варіацій, які впливали на ціну.
При оформленні замовлення налаштована інтеграція з платіжними системами – LIqPay та транспортними – Нова Пошта та Meest Express.
Далі покращили Google Page Speed та впровадили маркетингові доробки – генерація фідів з продуктами для Google Merchant ta Facebook Shop, налаштували передачу данних  по замовленням з магазину до E-Commerce Google Analytics та передачу данних конверсій до Facebook та Google. Автоматичні розсилки покупцям за настаням певних дій – не завершенне оформлення замовлення та інше.